אקסלנט

Effective

אודות אקסלנט

שיטת למידה אפקטיב

חשוב לי להעניק לך תוכנית ליווי מקיפה בכל קורס!! התוכנית משלבת בתוכה למידה יסודית, התאמה וליווי על הקבצים שלך בעבודה, עבודה מעשית במבחר תרגילים, חוברת סיכום מפורטת ומעשית, צ’קליסט פעולות מרוכז לריענון מיידי, גישה לערכת אונליין עם סרטונים לחזרה וריענון לאורך זמן, ליווי ומענה אישי במייל ובוואצאפ – הכל כדי שיהיה לך תוצאות מעולות מהקורס שלקחת בדרך הלמידה המתאימה לך ביותר – והעבודה שלך תתייעל בצורה משמעותית לאורך זמן – גם הרבה אחרי שהקורס נגמר… מצפה להעניק לך חווית למידה מהנה ובעיקר – מועילה!! לאה.

איך נוח לך ללמוד?
התאמה אישית
5/5

שיטות למידה מגוונות באקסלנט

אקסלנט הכינה עבורך דרכי למידה מגוונות, כך יש לך את האפשרות ללמוד בדרך הנוחה והמתאימה לך ביותר – למידה פרונטלית / דיגיטלית, למידה עצמאית / בהדרכה אישית / בקבוצה קטנה. לך נותר רק לבחור 

קורס אקסל לכלכלנים
אוטומציה
עבודה יעילה ומהירה על הקבצים שלך
5/5

שדרוג קבצי האקסל שלך בעבודה

המשפטים הקבועים שאני שומעת בשיחות עם לקוחות –
“איך אני אדע אם התכנים שנלמד מתאימים לי ויתנו לי מענה על הקבצים שלי?”
“העבודה שלי על הקבצים לוקחת לי שעות- ואני רוצה לגמור את המשימה מהר יותר”
 “אני רוצה להרחיב את הידע באקסל כדי שאוכל לעבוד נכון בקבצים בעתיד”
“בכל מקום דורשים ידע ברמה גבוהה וזה טוב לדעת אקסל פיקס”
“אבל אם הלמידה קבוצתית איך אקבל מענה אישי על הקבצים שלי?”

כדי להגיע יחד למטרה זו – במהלך הקורס נלמד מבחר גדול של פונקציות וכלים חכמים באקסל, ניתן דגש חזק על הבנת הפונקציה שיאפשר לך להפעיל אותה בקלות על קבצי אקסל מגוונים,  נבין את הכלים לעומק ונדע מה להתאים למה, בקורס יוצגו תרגילי אתגר שימושיים מהשטח ואעניק לך חשיבה אקסלית נכונה – שתקל עליך לשלב בקלות את הפונקציה או הכלי הנכון – בכל שלב של הפיכת הקובץ הידני לאוטומטי!

אם אין לך כרגע קבצי אקסל קיימים –
יהיה לך תרגול על מבחר קבצי אקסל שאתן לך בקורס –הקבצים מאתגרים וידרשו ממך לשלב מספר כלים ופונקציות כדי להפוך אותם לאוטומטיים.
אם יש לך קבצי אקסל קיימים –
לפני הקורס נשב יחד על הקבצים – אבנה לך תוכנית עבודה עם פירוט הכלים והפונקציות הנדרשות לך – תוך כדי הקורס תיישם אותם בקובץ שלך וכמובן ניתן לך מענה לשאלות בצורה שוטפת,  כך שבסוף הקורס יהיה לך קובץ משודרג ואוטומטי. כך שגם תרוויח קבצים אוטומטיים וגם תדע לשלב את הכלים שלמדת בקבצים הבאים שלך באקסל.

 
שיעור פרטי באקסל
ריענון הידע
כלים שיעזרו לך לזכור את החומר תמיד
5/5

כלי למידה לרענון הידע

איך אני אזכור את החומר?
זה הפחד העיקרי של כל  מי שבא ללמוד קורס : “עשיתי קורס אבל שכחתי, אם אני לא יתרגל כל יום החומר ייעלם לי” בשיעור מבינים הכל אבל חוששים מה יהיה אחרי השיעור, כי אם לא מיישמים את החומר החדש לאחר הקורס – מה שקורה זה שהעובד יודע שיש פתרון באקסל שהוא למד בקורס – אבל הוא לא יודע איך לבצע. לכן חשוב שיהיה לעובד סיכום טכני שמפרט לו את תהליך הביצוע של הנושאים שלמד, חשוב לי שגם לאחר שהקורס ייגמר תהיה לך אפשרות ליישם את החומר בקלות– לכן אני נותנת 2 בונוסים עוצמתיים שיאפשרו לך לרענן את החומר בכל זמן

 

גישה לקורס אקסל למתקדמים אונליין
גישה לערכת אונליין עם סרטונים קצרים וממוקדים. המטרה של הסרטונים היא לתת לך בטחון ולאפשר לך ליישם בעתיד את מה שלמדת גם אם עבר הרבה זמן ולא תרגלת. יש לך את האפשרות לרענן במהירות את מה שלמדת. הסרטונים אינטראקטיביים ומאפשרים לפנות לחלק מסוים בסרטון וכך תוך מספר דקות לרענן במהירות את הידע הנדרש. 

צ’קליסט פעולות להדפסה במשרד
בקורס לומדים מגוון פעולות רחב, עובדים יחד עם חוברת הדרכה מפורטת, אבל תוך כדי העבודה כשרוצים להיזכר בפרט מסוים – הכי קל להסתכל בצ’קליסט התלוי לך במשרדך / לפתוח קובץ PDF ובתיבת חיפוש לכתוב את המילה – למשל נוסחה והוא יסמן לך את כל הפעולות הקשורות לנוסחה ויתזכר לך בשנייה איך מבצעים זאת.

יש לך את מי לשאול
יש אפשרות לשאול אותך שאלות?
5/5

ליווי ומענה אישי

חשוב לי שתהיה לך הטמעה מלאה של מה שנלמד – על הקבצים השוטפים שלך בעבודה. לכן כשתהיה לך שאלה – אפשר לשלוח דוגמה של הקובץ ואתן לך מענה מקצועי. זה לוקח לי 5 דקות ואותך זה יכול לקדם הרבה כך העבודה תזרום בקלות בלי להיתקע.

 

קורס אקסל למתקדמים אונליין

לסיכום

5/5

1. חוברת הדרכה מפורטת

2. גישה לערכת הדרכה אונליין

3. מענה לקבצי אקסל השוטפים בעבודה

4. שיטות למידה מגוונות

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed 

אשמח לתת לך התאמה מלאה

רוצה לדעת אם הקורס מתאים לך? רוצה לקבל עוד פרטים והתאמה אישית?
רוצה לקבל הצעת מחיר לאישור?
אשמח לשמוע אותך ולתת לך מענה מדויק ומותאם אישית אליך :)