בין לקוחותינו:

edwards
johnson & johnson
בית חולים לב השרון
כנען סנטר
יואל גבע
ארקיע
איתוראן
תור פלוס
המרכז החרדי
מעיני הישועה
TDK
סיסנת
מלרן
אופיר
best it
ערכים
לניאדו מרכז רפואי - המלצה על אקסלנט קורס אקסל

המורה מעבירה את החומר בצורה מאוד מעניינת ויסודית עם סבלנות לכולם הפגינה ידע רב בכל הקשור בתוכנה ענתה לשאלות שהוצגו בפניה בצורה מקצועית ורחבה והכי חשוב עם חיוך על הפנים תמיד מאירה פנים, מאוד נעימה.
יוקה וכניש, מנהלת הדרכה

AJC תמונת לוגו

עבדתי באקסל על קבצים מורכבים והסתבכתי. בקורס קיבלתי מענה מקצועי לקבצים עליהם עבדתי ועם הכלים שקיבלתי התחלתי ליצור דוח מסכם והגשתי אותו להנהלה,
בהנהלה התפעלו מאד, מהדרך הקצרה שמסכמת את הנתונים ברגע, כי תמיד הם עשו זאת הרבה מאד זמן, ובדרך מסורבלת יותר.  
מאז, כל פעם שצריך ליצור דוח מורכב, קוראים לי לבצע את העבודה.
יעל, בת 38 רואת חשבון בכירה

בדוח שאני מייצאת קבוע מ-SAP לאקסל היה צורך לבדוק בכל הרשימה את השורות שענו לי על תנאים מסוימים. במידע המעולה שקיבלתי בקורס הגדרתי כלל עיצוב שיפעיל אותו אוטומטית הקלטתי את יצירת הכלל במאקרו, כך שהיום בלחיצת כפתור אחת אני מקבלת את השורות הרלוונטיות מעוצבות, מבלי להוציא את העיניים על הנתונים האין-סופיים. חסכתי זמן משמעותי בעבודה השוטפת באקסל.
יעל עמרוסי, מנהלת חשבונות בכירה

לניאדו מרכז רפואי - המלצה על אקסלנט קורס אקסל

מבחינתי קורס אקסל זה חובה, הייתי עובדת במשך שעות ובסוף היום יצאתי מותשת וחסרת סבלנות. אני רוצה להודות לך ולציין שבעזרתך היום המצב שונה. נתת לנו כלים פשוטים מאד להתמודדות באקסל. הקורס העניק לי בטחון ונינוחות במהלך עבודתי. לאה את מדהימה בהעברת החומר בסבלנות אין סופית ובפשטות נותנת תחושה של בטחון, זה לא מובן מאליו…והכי חשוב בזכותך הצלחתי לקצר את זמן העבודה וגם להיפרד מכל התסכולים…
חגית, מזכירה רפואית

נהניתי מאד, החכמתי עד בלי די. גיליתי הרבה חידושים עבודתי המעשית כמזכירה השתכללה והשתדרגה לאין ערוך. ומעל הכל – היחס האישי, החם והלבבי. כל שאלה וחוסר הבנה, זוכה להסבר מקיף וסבלני. מומלץ בחום!!!!
אורית, מזכירה 

התפעלנו מהאפשרויות הרבות שנפתחו בפנינו במהלך הקורס, גם אם חשבנו שאנו מכירות כבר את התוכנה למדנו המון דברים חדשים, אנו מיישמות את הכלים שנלמדו בעבודה ומאז ההדרכה זמן העבודה עם התוכנה התקצר משמעותית.
הדרכת אקסל, אינטר פיננסים בע”מ

הקורס היה מקצועי ביותר! למדת אותנו המון. למדנו דברים חיוניים מאד לעבודה המקצרים את זמן הטיפול בעבודה ועכשיו תענוג לעבוד באקסל בזכותך!
וכמובן שאם יש דברים ששכחנו, את תמיד עונה לנו ועוזרת ומזכירה כיצד לעשות ו
נמשיך ללמוד אצלך עוד דברים שיועילו לנו בעבודה
רבקה ואושרת, מועצה דתית נס ציונה

תוכנת אקסל היא גאונית. אבל כדי ללמד אותה לאנשים לא גאונים- צריך גאונות…
ואת זה אני אומרת אחרי קורס מדהים שהיה חוויה אמיתית. אני משתמשת באקסל לעבודתי וכל פעם מברכת אותך מחדש 
ההסברים הברורים והרמה הגבוהה משדרגים את התוכנה…
מלכי, בעלת עסק פרטי