קורס אקסל מומלץ

המלצות שהתקבלו באתר הקודם

אסתר : אחרי שיחה ראשונה עם לאה הבנתי שזה מה שאני צריכה- ידע ויכולת להעביר חומר בצורה מדויקת. לאה מביאה אתה לא רק ידע אלה גם יצירתיות בפתרונות, סובלנות ושיא של נעימות. 5 מפגשים עברו באווירה נהדרת. לאה לא מוותרת עד שחומר לא שוקע כמו שצריך. אני ממליצה בחום להצטרף לקבוצות קטנות של לאה ולהתעשר בידע מקצועי. בהצלחה!

ציפי : לאה מדריכה נהדרת, מעבירה בצורה נינוחה וסופר מקצועית. עזרה לנו למצוא פתרונות רבים בשימוש תוכנת האקסל. מי שמתלבט אם לקחת אותה – שלא יתלבט! מומלצת ביותר!!

חן : לאה מעבירה את החומר בצורה ברורה ומעניינת, יש לה המון סבלנות והיא מסבירה תמיד בחיוך ובנועם עד שאחרון המשתתפים מבין את הנושא. מעבר לתכנים המועילים למדנו גם איך לגשת לאתגר האקסלי ולפצח אותו. ממליצה בחום

אורי : לאה העבירה סדנה ברמה מתקדמת באקסל בחברה בה אני עובדת. הסדנה ארכה 3 מפגשים, אך כבר במפגש הראשון היה ניתן להבחין בסבלנות, המקצועיות, היחס האישי, המרחב לטעות ולהשתפר, ההשקעה במודרכים, בהסברים ובדוגמאות. לאה נהדרת, מחכה כבר לקורס הבא 🙂

אמה :מנחה מקסימה, מסבירה היטב. מקבלים חוברת הדרכה וכמו כן ניתן להיכנס לסירטונים שמאפשרים חזרה על החומר והבנה מלאה על כל החומר הנלמד. פשוט…חוויה למידה!! ממליצה בחום.

 

ויקי : קודם כל, תודה רבה ללאה שמעבירה את הקורס נהדר, בצורה הפשוטה ביותר. עם המון סבלנות ורצון לעזור, נותנת יחס אישי וכלים יחודיים לדרך. ממליצה בחום גם לאלו שהידע שלהם באקסל אפסי וגם לאלו שרוצים לשפר את הידע וללמוד המון טיפים מעולים לעבודה.

שלי : במסגרת העבודה השתתפנו בהכשרת אקסל למתקדמים. לאה המקסימה העבירה את החומר ביסודיות ועם המון סבלנות. הקורס עצמו מקיף ומקצועי ובכל מפגש מחדש קיבלתי כלים שנוספים שעזרו לי לייעל את העבודה השוטפת בצורה מדהימה! כל מי שילמד עם לאה ירוויח בענק! ממליצה בחום רב 🙂

רחלי : ברצוני לשבח את לאה כהן, מורה מדהימה של אקסל, סבלנית ואכפתית נותנת יחס אישי. במשך כל הקורס לא התביישתי לגשת ולשאול, לאה מקסימה מסבירה באופן פרטני ולא עוזבת אף אחת עד שלא מבינה את הנלמד. חשוב לי לציין שלא נתקלתי במורות כאלה עם אכפתיות כלפי התלמידות שלה, רגישות וסבלנות.
בזכות הקורס הגעתי להצלחה בעבודה, ממליצה בחום על לאה 🙂

יערית : לאה מקצועית. יש לה ידע רחב ויכולת להעביר את הידע הלאה. כמו כן היא נעימה וסבלנית. היה לנו כל כך טוב שהזמנו אותה שנה אחרי שנה 🙂

צליל: עשיתי קורס אקסל עם לאה המקסימה, היא מעבירה את הקורס בצורה מעניינת וטובה, מסבירה לעומק ובסבלנות, הגעתי לקורס בלי לדעת דבר על האקסל ולאחר השיעורים איתה אני יודעת לתפעל אותו היטב, קורס מומלץ מאד!

שירן : קורס מועיל ביותר. לאה העבירה את החומר במקצועיות רבה וביסודיות, וכל זאת במאור פנים, באכפתיות, בסבלנות ובמתן התייחסות ומענה מלא לכל שאלה שהועלתה על ידי מי ממשתתפי הקורס. קיבלתי כלים שימושיים להמשך העבודה שלי שיאפשרו התייעלות בעבודה. מומלץ ביותר!!!

רחלי : קורס חובה לכל חברה. חשבתי שאני יודעת מספיק באקסל ומה כבר יש לחדש לי…אבל לאה חידשה לנו מלא מלא דברים הכל במאור פנים בשמחה ובדאגה שבאמת הבנו על מה היא מדברת. הקורס עזר לי לקצר בהרבה את זמני העבודה, לייעל ברמה מקצועית ומסודרת ובהבנה נרחבת. תודה רבה

אלה: תודה רבה ללאה על הקורס המועיל שנתן הרבה כלים שימושיים לעתיד. ההסברים היו ברורים וכל אחד קיבל יחס אישי בזמן התרגולים. ממליצה לכולם!

פנינה : קורס מלא ידע, כלים ואפשרויות להתייעלות בעבודה. לאה את מקסימה, מלאת סבלנות, אכפתיות שחומר עוזר ומייעל לנו את העבודה. מקשיבה לקצב הלמידה שלנו ודואגת שלכולם יהיה ברור. תודה רבה! נהניתי מאד!

נטלי : ממליצה בחום על לאה המדריכה בקורס מתחילים. הגעתי ללא ידע בכלל ואחרי 3 מפגשים קיבלתי המון ידע שעוזר לי בעבודה, סבלנית ואכפתית. הסרטונים מאד נוחים לצפייה ומשרים בטחון

סטפני : חייבת לציין לשבח את לאה כהן המדריכה שהעבירה לנו קורס אקסל בנעימות ובסבלנות. לא מניחה עד שכל נושא ברור ומובן. בהחלט ממליצה בחום!! סטפני מכנען סנטר

חנה: לאה מהממת מעבירה את הקורס בצורה מענינת. רוצה לציין שלאה אשה מדהימה מדריכה מקצועית ברמות, יחס אישי פשוט מקצועיות ברמות. תודה רבה! חנה דרבה קיסילוב מתאמת שיווק פנסיה וגמל הפניקס.

נועה : עשיתי קורס אקסל ביניים עם לאה המקסימה. ממליצה מאד לכל מי שרוצה להעשיר את הידע באוירה טובה וידידותית, ירידה לפרטים, הסברים מעמיקים וסבלניים על כל פונקציה והרבה טיפים, מאד מומלץ!!

נעמה : רוצה לצין לשבת את לאה כהן המדריכה המדהימה של קורס אקסל שעברתי לא מזמן. הקורס הועבר בצורה ברורה ורהוטה לכל אדם ואדם! קורס מקצועי ברמה גבוהה נתן לי ידע הרבה מעבר למה שציפיתי וכלים מעשיים לעבודתי. לאה המדריכה העבירה את הקורס בצורה נעימה רגועה עניינית והרבה סבלנות! 

ליאת : לאה פשוט מורה מצויינת. אכפתית לכל תלמיד בפרט ולכיתה כולה. לאה סבלנית וחשובה לה הצלחתו של כל אחד מבני הכיתה. מלמדת את החומר בצורה מאד מעניינת ופרקטית, היה כיף מעניין ומלמד! תודה רבה!

ספיר : קורס מדהים, מעניין ומועיל, שירותיות, אכפתיות, סבלנות והסבר ברור ומקיף!
מעבר לקורס – התאמת החומר הנלמד לצרכים הספציפיים של כל אחד וקבלת סיכומים שישמשו אותנו לאורך זמן!! מאד מרוצים ומאד ממליצים !!!

עכשיו ההזדמנות שלך לחסוך זמן עבודה מיותר באקסל ולהתחיל לעבוד יעיל!!
אשמח לתת לך את הידע הנצרך לך בהתאמה אישית אליך! אז להשתמע 🙂 לאה

תוכן עניינים

היי :) נשמח לתת לך מידע מקצועי באקסל שתהיה לך למידה מהנה
ובעיקר - מועילה!

הצפיה בקורס למשתמשים רשומים בלבד! יש להזין את הפרטים שקיבלת